Usługi

DDD: Szkodniki i gryzonie


Spokój od szkodników i gryzoni to dla Państwa:

  • Bezpieczeństwo żywności i innych towarów, a tym samym Państwa klientów!
  • Komfort gości, mieszkańców, pracowników.
  • Wyższa jakość pracy wynikająca z korzystania z usług bardzo istotnych z punktu widzenia GMP/GHP i HACCPDezynsekcja

Czyli usuwanie wszelkiego rodzaju szkodników i owadów (mrówki, karaluchy, prusaki, komary, pluskwy i inne). Realizujemy usługę zgodnie z wytycznymi GMP/GHP i HACCP. Nasza praca zawsze jest poprzedzona oceną sytuacji i doborem najlepszej strategii działania.
Deratyzacja

Czyli zabieg gryzoniobójczy (myszy, szczury i inne). Rekomendujemy stałą współpracę obejmującą ustawienie stacji deratyzacyjnych i innych niezbędnych zabezpieczeń a następnie stały ich monitoring. Korzystamy tylko ze skutecznych, atestowanych środków gryzoniobójczych. Realizujemy usługę zgodnie z wytycznymi GMP/GHP i HACCP.
Dezynfekcja

Czyli odkażanie z bakterii, glonów, grzybów i innych mikroorganizmów. Dezynfekujemy wodę, powietrze, różnego rodzaju powierzchnie. Stosowane przez nas metody są skuteczne i bezpieczne. Wykorzystujemy metody dezynfekcji chemicznej i fizycznej.
Dezodoryzacja

Czyli usuwanie niepożądanych zapachów. Usuwamy zapachy: dymu papierosowego, bardzo charakterystyczny zapach stęchlizny, zwierząt i inne. Dezodoryzacja często odbywa się tak, aby usunąć nie tylko zapach, ale i jego przyczynę, czyli grzyby, pleśń czy drobnoustroje. Neutralizacja zapachu często odbywa się poprzez chemiczne unieszkodliwienie (dezaktywację) cząsteczek.
Wróć do strony głównej